Хризантеми

Купити хризантеми в Чернівцях ви можете в магазині Квіти-центр. Для вас - свіжі хризантеми в букетах від наших флористів. Представлені сорти: Стеллини Stellini Саба Saba  Радость Radost  Зембла Zembla  Габбана Gabbana  Бакарди  Анастасия Anastasia .

Квітка хризантеми завжди ототожнюється з дружбою, щирістю, відвертістю. Якщо ви хочете висловити своє ставлення, щирість почуттів і найблагородніші наміри, букет хризантем буде повинен бути вашим вибором. Це справді універсальна квітка - хризантеми можна дарувати на будь-яке свято і будь-якій людині, будь то батьки, сестри-брати або кращі друзі.

Ще одна відмітна риса хризантем - це їх взаємопоєднуваність. Їх можна поєднувати з будь-якими іншими квітами в чудові композиції, вони чудово доповнюють букети і гармонійно виглядають абсолютно з будь-якими квітами. Крім того, подарований вами букет надовго збереже свіжість - це є безперечною перевагою хризантем перед іншими квітами. Хризантеми майже не вимогливі - достатньо лише підрізати стебла біля основи і трохи їх розщепити, а непотрібне листя видалити. Міняйте воду у вазі з хризантемами через день, і раз на три дні подрізайте стеблинки, і тоді хризантеми будуть довго радувати вас своїм ніжним виглядом.

В цілому хризантема є багаторічною рослиною. Вони бувають кущовими і трав'янистими. Пагони квітів голі або опушені. На стеблах листя різне за величиною, розташоване в порядку черговості. Є хризантеми з цільними і з зазубленими листками, на яких видно виїмки або розсічення. Що стосується самих квіток, то вони можуть бути як більш дрібними, так і великими, зібраними в пучок. У штучно виведених сортів хризантем пелюстки зібрані в махрові суцвіття.