Квіти-центр. Про нас

Наш квітковий магазин Квіти-центр у Чернівцях займається реалізацією різних рослин - від зрізних та кімнатних квітів до вуличних декоративних рослин, кущів і навіть дерев. Знайти рідкісні та унікальні екземпляри для нас не проблема. Крім того, в нашому квітковому магазині в місті Чернівці ви можете знайти також супутні товари, такі як горщики, плівку та сітку для квітів, стрічку, а також добрива для будь-якого виду рослин.

 

  • У нас - власне виробництво - вирощування тюльпанів, лілій, альстромерій, троянд.
  •  Наші флористи регулярно відвідують виставки, семінари та майстер-класи, щоб бути в курсі модних тенденцій, нових технологій і матеріалів.
  •  Ми стежимо за сучасними тенденціями у флористиці (у тому числі і весільній).

Широкий асортимент запропонованих в нашому магазині Квіти-центр рослин не залишить байдужим нікого. Ми допоможемо вам знайти те, що припаде до смаку саме вам.

Ми займаємося не тільки продажем рослин і квітів, але також надаємо послуги з флористики, квіткового оформлення свят, складаємо букети, бутоньєрки, різні прикраси з живих квітів. У нашому магазині ви можете замовити оформлення живими квітами весільного кортежу, прикрасити квітами крижму для хрещення, а також квіткове оформлення церемонії на виїзді та багато іншого.

Наші кваліфіковані флористи нададуть каталоги з прикладами, де ви можете вибрати той чи інший букет, вислухають всі ваші побажання і запропонують найкраще для вас рішення. Всі квіткові композиції - починаючи з букетів і закінчуючи святковим оформленням авто, приміщень - складаються тільки з кращих свіжих квітів. Замовивши букет заздалегідь в нашому квітковому магазині в Чернівцях Квіти-центр, ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде виконане точно в обумовлений термін.

Наша мета - зробити будь-яку подію у вашому житті чарівним святом, яке ви завжди будете згадувати з посмішкою. Адже квіти - це завжди життя і краса, і це найкращий подарунок! Ми виконуємо ваші бажання, прикрашаємо ваше життя і допомагаємо нагадати вашим близьким про ваші почуття.

Квіти-центр: "Ми прикрасимо Ваше свято квітами!"


Коментарі

У Вас Найсвіжіші Квіти та

У Вас Найсвіжіші Квіти та Найлюб"язніші працівники =))Так Тримати і надалі радувати Ваших Клієнтів !!=)