Доставка квітів, подарунків в Чернівцях та Чернівецькій області

Доставка квітів, подарунків в Чернівцях - це завдання магазину Квіти-центр. Квіти - це досить ніжний і тендітний товар, який не може довго зберігатися навіть в найкращих умовах. Саме наш квітковий магазин Квіти-центр надає свої послуги з доставки квітів і різноманітних флористичних композицій у Чернівцях та Чернівецькій області.

Дивіться наше портфоліоНаші доставки

У цьому випадку вам надаються квіти і букети з них, самі незвичайні композиції з квітів, а також троянди для прикраси різних урочистих подій у вашому житті - тільки найкращі та найсвіжіші, адже в умови транспортування входить наявність строго спеціалізованого транспорту, що використовується тільки з метою перевезення рослин.

 Атмосфера для квітів під час перевезення створюється спеціальна, включаючи відповідний рівень вологості повітря і правильну 

температуру.

Як оформити доставку?

  • телефоном: (0372) 55-74-74, (097) 821-39-55, (050) 821-23-84
  • Особисто в магазині
  • Відправити заявку на e-mаil: kvitycentr@rambler.ru

Замовлення приймаються в робочий час: кожен день з 9.00 до 19.00, в неділю з 9.00 до 18.00 

Доставка в неробочий час - за домовленістю

Як сплатити за доставку?

  • Сплатити на банківську картку в КБ Приватбанк № 4405885829615449 Васечко Наталія Володимирівна
  • Особисто в магазині

Вартість доставки:

  • 50 грн. (у Чернівцях) + 4 грн./км - при доставці по Чернівецькій області.

  Тому навіть не сумнівайтеся - букет для самих близьких вам людей відобразить вашу турботу про них і буде свіжим і прибуде рівно в термін, незалежно від того, в якому куточку Чернівців та Чернівецької області ви знаходитесь.

Заздалегідь слід домовитися про умови доставки - тобто коли ви хочете отримати квіти і куди їх необхідно перевозити.

Подбайте також і про невеликі дрібниці, які допоможуть прикрасити будь-який букет і підкреслити вашу турботу. Це можуть бути м'які іграшки, зворушливі та кумедні, а також будь-які інші подарунки, які б можете вибрати в асортименті, наданому в каталозі нашого квіткового магазину в Чернівцях.

Не варто забувати про те, що наші кваліфіковані флористи надають послуги не тільки по складанню класичних букетів, але й можуть створити для вас справжній шедевр - іграшку з живих квітів. Милі ведмежата з ромашок, кошенята з хризантеми і багато іншого, що як правило, надзвичайно важко перевозити самостійно. Тому наші кур'єри знову прийдуть на допомогу і доставлять іграшки з квітів туди, де їх чекають ваші близькі, навіть і не мріяли про такий ніжний і ексклюзивний подарунок.

Окремо варто відзначити, що незалежно від кількості замовлень у визначений день, можете не сумніватися, що квіти, які ви заздалегідь вибрали, прибуде до свого адресату в Чернівцях і області саме тоді, коли потрібно. Ми не запізнюємося і робимо все, щоб не тільки ваші, але і мрії ваших рідних і близьких збувалися!