Букети та композиції

Квіти - це невід'ємний атрибут свята, які найкраще допомагають висловити найщиріші почуття і найщиріші побажання. Саме за допомогою квітів ми можемо виразити самі потаємні і теплі почуття, почуття поваги та гордості. Квіти скажуть самі краще ніж будь-які слова. У нашому магазині Квіти-центр в Чернівцях ви завжди можете замовити і оформити композицію з квітів різного призначення, як бізнес букет, дитячий букет, святковий букет, так і весільний букет.

 Деякі квіти дуже гарні в самостійному вигляді, тобто в одиночному варіанті. Але якщо вам здається несолідним дарувати одну троянду, саме для вас наші флористи зможуть підготувати неповторний і вишуканий букет, складений на основі квітів одного сорту або шляхом змішування різних видів. У кожному разі, ми в магазині Квіти-центр йдемо назустріч вашим бажанням і допомагаємо якнайкраще висловити ваші почуття.

Класичний букет повинен складатися з непарної кількості квітів - від трьох і більше штук. Кількість квітів у букеті, що складається флористом, має обумовлюватися відповідно до приводу, з якого цей букет буде піднесений. Погодьтеся - чим урочистіше захід, тим пишнішим і розкішнішим повинен бути подарунок з живих квітів. Для першого побачення підійде ніжний букет з трьох або п'яти білих або рожевих троянд, в день народження ви можете підібрати розкішні кошики, наповнені духмяними квітами з красивими махровими бутонами. День весілля - це окреме свято, яке починається з букета нареченої, який повинен бути витриманий, як правило, тільки в світлих тонах, що уособлюють чистоту, ніжність і доброту.

Але букети можна дарувати не тільки представницям прекрасної статі. Чоловікам квіти презентують набагато рідше, і вибрати букет для них буде набагато складніше, однак вихід знайдеться завжди з будь-якої ситуації. Ви навряд чи виберете букет з польових квітів як подарунок чоловікові. З нагоди ювілею або на урочистих церемоніях нагородження прийнято дарувати строгі квіти. Найкраще для цих випадків підійдуть класичні букети з червоних троянд - строго, демократично, і в той же час вишукано!

Уважно поставтеся до вибору букета. Гарненько обміркуйте, з якого приводу ви його даруєте, зверніться за порадою до флориста - він краще за всіх підкаже вам, що символізують ті або інші квіти, і допоможе скласти для вас і близьких вам людей саме такий букет, про який ви давно мріяли!