Продаж квітів у Чернівцях гуртом та вроздріб

Продаж квітів у Чернівцях - це справа рук тільки найкращих фахівців, адже тільки професіонал знає, яка рослина скільки цвіте, скільки простоїть у вазі і зможе цінною порадою допомогти починаючому квітникарю. Ми у магазинах Квіти-центр дбаємо про якість всіх рослин та інших товарів, представлених в асортименті. Будь-яка вибрана вами квіткова композиція буде складена з найсвіжіших квітів і буде доставлена ​​вам в обумовлений термін.

Квіти - це самий чудовий подарунок, який тільки можна собі уявити. Неважливо, що це буде - троянда, хризантема, лілія або навіть кактус. Мабуть, горшкові квіти, подаровані з того чи іншого приводу залишать більш яскраві спогади, оскільки вони ще довго будуть радувати вас своїм зворушливим виглядом, зайнявши місце на підвіконні.

Однак, разом з тим варто зауважити, що вирощування квітів та їх продаж - справа досить непроста, адже кожна рослина, особливо, екзотична і незвичайна, повинна відповідати бажанням клієнта - мати ідеальну форму, бездоганні пелюстки, тверді стебла, неушкоджене листя і т.д.

  

Займаючись продажем квітів у Чернівцях, ми завжди пропонуємо клієнту саме те, що він очікує побачити. У продажу тільки найсвіжіші зрізні квіти (широкий асортимент троянд, хризантем), найстійкіші квіти в горшках, починаючи від ампельних культур і закінчуючи деревцями бонсай і кімнатними пальмами. Крім того, наш квітковий магазин у м. Чернівці також займається реалізацією вуличних рослин - як оптом, так і в роздріб - все за бажанням клієнта.

 

Ми займаємося продажем не тільки квітів, а й супутніх товарів. У нашому квітковому магазині Квіти-центр ви можете вибрати і придбати горшок для ваших кімнатних квітів, керамічні та пластикові ємності представлені в широкому асортименті. Подбайте також і про різні добрива для ваших квітів - у нас ви можете вибрати саме те, що підійде для підживлення будь-якої рослини, чи то троянда, чи камелія або кипарис.

 

 

Для дизайнерів та майстрів флористів пропонуємо широкий асортимен плівки для квітів, а також оазиси, флористичні губки різної форми (куля, серце, конус і т.д.), сітки та стрічки для упаковки букетів та подарунків. Продаж упаковки для флористичних композицій ми зрійснюємо як гуртом, так і в роздріб. 

 

Завітавши до нашого магазину з продажу квітів у Чернівцях, навіть не сумнівайтеся - до будь-якого вашого прохання поставляться з увагою й особливою ретельністю. Величезний вибір рослин, висока якість як квітів, так і роботи з ними, а також демократичні ціни, послуги з оформлення свят, доставка та вигідні оптові пропозиції - ніщо не залишить вас байдужими.

Квіти-центр - магазин, орієнтований на продаж тільки найкращих квітів, які подарують вам радість!