Заміокулькас

Заміокулькас - рослина сімейства ароїдних, яка доводиться двоюрідним братом таких рослин, як диффенбахія, монстера і кала.

У наших широтах заміокулькас стали вирощувати відносно недавно - останні 15-20 років, тому не варто дивуватися, що ця екзотична і досить незвичайна рослина буде коштувати дорожче за інших.

Зовнішній вигляд такої рослини, як заміокулькас, просто не може залишатися без уваги. Квітка росте довгими черешками, які йдуть відразу від кореневої системи, і мають яскраво-зелене глянцеве листя, розташоване на гілках у вигляді пір'я.

У довжину заміокулькас може досягати одного метра, якщо за ним правильно доглядати, хоча в принципі це рослина не з примхливих.

Квітка росте досить повільно. Зверніть увагу на щільне листя заміокулькас - воно покрито легким восковим нальотом, що захищає їх від шкідливого впливу сонячних променів і призупиняє випаровування вологи.

Розташовувати заміокулькас можна там, де вам хочеться - надзвичайної сухості повітря в приміщенні, де його тримають, рослина не боїться, а також є дуже стійким в умовах слабкого освітлення, протистоїть хворобам і не боїться шкідників.
Поливати його потрібно дуже рідко - 1-2 рази на місяць.

Влітку рослині буде дуже приємно опинитися на свіжому повітрі, так що як тільки настане тепло, сміливо виносьте його на балкон.

Що стосується цвітіння, заміокулькас викидає, подібно всім рослинам сімейства ароїдних, держак з качаном, оточеним покривалом. Квіти, зібрані в качані, досить дрібні, бляклі й особливою красою не відрізняються.

Правда, ця подія трапляється досить рідко - зазвичай в кімнатних умовах рослина цвіте дуже рідко.

Частої пересадки заміокулькас не потребує, пересаджуйте його тільки тоді, коли коріння не поміщаються в горщику.
Будьте надзвичайно обережні у догляді за заміокулькасом, бо сік його дуже отруйний!