Букет для нареченої - весільний букет у Чернівцях

Вибрати і замовити весільний букет в Чернівцях ви можете в нашому магазині  Квіти-центр.

Весілля - це, мабуть, найчарівніше свято в житті. У цей день все повинно бути легким, повітряним і красивим. Навіть сама наречена в день весілля так нагадує квітку - така ж ніжна, красива і вишукана. Підкреслити таку красу може тільки традиційний весільний букет, а й справді - яка ж це буде наречена без свого весільного букета? 

Нареченій належить вибрати найкрасивіший букет. Він може бути більше або трохи менше, складатиметься з одних і тих же кольорів або включати в себе асорті з декількох видів, бути одного кольору або різнобарвним. Вибір весільних букетів у Чернівцях, в наших магазинах справді великий, тому треба враховувати всі деталі, оскільки букет нареченої повинен гармонійно поєднуватися з весільним платтям, нарядом нареченого, і в цілому повинен відповідати настрою і зовнішньому вигляду нареченої, адже мініатюрній дівчині більше підійде невеликий акуратненький букетик , а високій - хитромудрий букет із квітів з довгими стеблами.

Важливо, щоб весільний букет не був важким, адже його нареченій доведеться тримати в руках досить довго. Ви можете вибрати весільний букет у фотогалереї робіт наших флористів

Колірна гамма букета для нареченої може бути абсолютно різною, але класичний весільний букет складають з білих або ніжно рожевих квітів, адже саме ці кольори є символами чистоти і молодості. Але зважаючи на нові віяння, а також бажання нареченої, букет може бути дуже яскравим, барвистим і різнобарвним. Якщо ж ви все ж вирішили зупинитися на традиційному білому букеті, зайвий раз переконаєтеся, що квіти з сукнею будуть одного відтінку.

Крім живих квітів, для оформлення весільного букета використовуються також такі елементи, як стрічки, гіпюрова тканину або тюль, мережево, а також намистинки і блискітки.

Також потрібно врахувати і таку деталь, як запах. На деякі квіти у нареченої або нареченого може бути алергія, та й взагалі сильний запах може послужити причиною головного болю, тому уважніше підбирайте квіти. Адже ніщо не повинно затьмарити ваше свято.

Існує така традиція - кидати весільний букет в натовп незаміжніх дівчат. Як правило, букет нареченої все одно буде декілька важкуватий для цієї мети, та й їй напевно захочеться зберегти власний букет. Тому необхідно також подумати і про букет-дублер, який чудово впорається з поставленим завданням.