Бонбоньерки

Останнім часом все більшу популярність знаходить звичай дарувати гостям весілля невеликі подаруночки - бонбоньєрки. Назва західна, «бонбон» по-французьки означає «цукерка», звідси і бонбоньєрки - мішечок або невелика скринька, наповнена цукерками.

Дарувати гостям невеликі, але красиві і витончені дрібнички - дуже зворушлива традиція. Таким чином, молодята хочуть віддячити всім гостям свята за те, що вони розділили з ними найрадісніші миті в їх житті і, звичайно ж, поділитися частинкою свого щастя.

Подаруночки-бонбоньєрки не обов'язково повинні бути дорогими, адже в першу чергу - це сувенір на пам'ять про день весілля. Тому в ідеалі бонбоньєрка являє собою невеликий мішечок, наповнений солодким драже, і прикрашений шовковими стрічками в тон весільному вбранні нареченого і нареченої.

Солодощі всередині бонбоньєрки можуть бути якими завгодно - це можуть бути як звичайні цукерки, так і горішки в молочній глазурі або навіть печиво.

Оформлення бонбоньєрки залежить тільки від вашого уявлення про неї. Можна виконати бонбоньєрку у вигляді маленької картонної коробочки, прикрашеної тканиною і стрічками, а може бути і цілий витвір мистецтва, схожий на маленькі шматочки весільного торта або на скриньку для коштовностей.

Бонбоньєрки можна розкласти на банкетних столах біля кожного з гостей, а можна вручити кожному особисто в руки - все залежить гот ваших уподобань.
Головне - щоб бонбоньєрки сподобалися вам, а отже, і вашим гостям!