Бутоньєрка

Бутоньєрка зліва на грудях нареченого - це звичай, якому ми повинні бути зобов'язані древнім грекам. В день одруження у женихів було прийнято носити з собою невеликий ароматний букетик із квітів і цілющих трав. Такий букетик необхідно було прикріпити на одяг ближче до серця, тому що вважалося, що він захистить молодят від злих духів, які могли змусити нареченого кинути свою наречену. Потім ця традиція перекочувала в середні віки, коли лицарі на знак поваги та відданості дамі серця носили невеликі букетики квітів, як правило, теж з боку серця, і навіть на обладунках.

На сьогоднішній день бутоньєрка для нареченого є обов'язковою прикрасою, адже вона безсумнівно підкреслює наряд нареченого і є своєрідним продовженням весільного букета нареченої.

Іноді через незнання, наречений може відмовитися від бутоньєрки. Але не варто нею нехтувати, адже бутоньєрка - це прекрасний аксесуар, який представляє собою мініатюрний букетик, виконаний відповідно до букета нареченої, який закріплюється на лацкані піджака нареченого з лівого боку.

Бутоньєрка надає завершеності наряду нареченого, але варто пам'ятати маленьку, але важливу деталь - бутоньєрка не повинна бути масивною, щоб не відволікати на себе основну увагу, а лише доповнювати образ, оскільки їй відведена роль прикраси. Якщо бутоньєрка буде не тільки схожа на букет нареченої, а й складена з тих же кольорів, то вигляд нареченого стане ще більш романтичним і вишуканим.

Незайвим буде подбати і про запасну бутоньєрку, якщо вона виконана з живих квітів. Будь-яка квітка рано чи пізно може зав'янути - все може залежати як від погоди, так і від інших причин. Крім того, будь-який необережний дотик може порушити тендітні пелюстки, і тоді вигляд у бутоньєрки буде вже далеко не той. Так що запасна бутоньєрка буде як не можна до речі.