Виїзна церемонія

Весілля - це напевно саме хвилююча і зворушлива подія не тільки для нареченого і нареченої, а й для кожного гостя. Тому важливо, щоб все було продумано до дрібниць, щоб все пройшло ідеально. І, мабуть, першим рішенням у підготовчому процесі повинен стати вибір місця для проведення реєстрації шлюбу.

Погодьтеся, не кожен захоче проходити банальну процедуру в РАГСі, тим більше, коли є куди більш витончена альтернатива, як проведення виїзної церемонії. Головною перевагою виїзної церемонії є те, що ви можете оформити місце для реєстрації вашого шлюбу відповідно до власних бажаннь і уподобаннь. Тим більше, що влаштувати виїзну церемонію - означає підкреслити значимість події та продемонструвати свою оригінальність і неповторний смак.

Яка ж виїзна церемонія обійдеться без живих квітів? Як театр починається з вішалки, так і виїзна церемонія починається з оформлення квіткового коридору, по якому буде йти наречена. Оформляється він по обидві сторони стійками, щедро декорованими квітами та стрічками, а на доріжці розсипаються пелюстки троянд. Вінчається цей коридор витонченою аркою, цілком і повністю складеною з найкрасивіших і самих свіжих квітів. До того ж, арки можуть бути абсолютно різними за формою та виконання.

Якщо ваша виїзна церемонія передбачає наявність критого приміщення, шикарним доповненням до декору намету або альтанки, наприклад, можуть стати підвісні гірлянди з квітів. Вони можуть бути виконані у вигляді куль або сердець - тут все залежить від особистих уподобань.

Не забудьте і про оформлення посадочних місць для гостей, і тоді ваша виїзна церемонія стане воістину казковим святом!