Пелюстки троянд

Пелюстки троянд - невід'ємний елемент святкування будь-якої романтичної події, не кажучи вже про весілля.

Сьогодні з кожним днем все більших обертів ​​набирає звичай обсипати молодят ароматними пелюстками троянд. Ця традиція дуже давня, згідно з нею батьки і гості на весіллі вистилають пелюстками троянд шлях молодят, щоб життя їх було таким же легким, як і повітряні пелюстки. Крім того, створюється неповторна романтична атмосфера, і все завдяки пахучим рожевим пелюсткам.

Пелюстками троянд можна не тільки обсипати молодих на виході з РАГСу. При викупі нареченої, пелюстками троянд можна викласти дорогу до машини, ними можна прикрасити банкетний зал, викласти на асфальті або на снігу (в залежності від пори року) серце або який-небудь інший малюнок або навіть цілу фразу, прикрасити пелюстками весільне ложе. В цілому, використовуйте вашу фантазію, адже навіть така дрібниця допоможе прикрасити весілля і зробити його справжнім шедевром.

А перший танець наречених вже як молодят, обсипаний пелюстками троянд, виглядатиме ще ніжніше і ефектніше.

Варто лише уявити, як ви будете виглядати на фотографіях або в записі, оточені ореолом з ніжних пелюсток троянд.

За структурою своєї пелюстки дуже легкі, тому для весілля їх потрібно не так вже й багато. Наприклад, щоб обсипати наречену з нареченим, знадобиться всього дві корзини пелюсток. Для краси і зручності пелюстки можна розкласти в мініатюрні кошики або декоративні конвертики, з яких кожен гість може обсипати молодят.

Пелюстки троянд потрібно вибирати відповідно до загального стилю весілля. Звертайте увагу на те, щоб вони були свіжими, неприм'ятимі і рівненькими. І тоді ця чудова традиція принесе море задоволення не тільки молодим, а й гостям весілля!