Весільна флористика

 

Весілля - це справжня казка в житті кожної дівчини, бо неважливо, скромним буде торжество або пишним, воно повинно запам'ятатися на все життя. А яке ж весілля без квітів! Адже саме квіти і допомагають створювати ту неповторну атмосферу романтики і чарівного свята.

Весільна флористика включає в себе наступні елементи, без яких на сьогоднішній день неможливо уявити справжнє весілля:

- Весільний букет нареченої, а також букет-дублер,
- Бутоньєрки для нареченого та свідків,
- Прикраси для дружок з живих квітів,
- Серця з квітів,
- Прикраси для вінчальних свічок,
- Декорування весільних келихів,
- Створення і декор бонбоньєрок,
- Оформлення живими квітами весільного кортежу,
- Декорування живими квітами ресторану або іншого приміщення, де буде проводитися торжество,
- Оформлення церемонії, яка проводиться на виїзді,

- А також просто кошики з пелюстками троянд.

 

Важливо підібрати всі прикраси в єдиному стилі - адже прикраси для нареченого, свідків і подружок нареченої є своєрідним продовженням букета нареченої, тому разом всі квіткові композиції повинні складати єдине ціле. У такому випадку ви підкреслите урочистість та витонченість події, романтику і гармонійність весільної атмосфери. Не тільки наречений з нареченою, а й усі гості будуть в захваті.

Декорування весільного кортежу і ресторану - це окрема історія. Композиції можуть бути не тільки у формі букетів, але й оформлені у вигляді обручок або серця - все залежить тільки від ваших уподобань і бажань.
Наші флористи надають широкий вибір квіткових прикрас, які підійдуть до весільного плаття, до наряду дружок, декору приміщення, де буде проводитися весілля, і що важливо, до вашого настрою!