Весільні келихи, бокали у Чернівцях

Прикрашання весільних бокалов молодят - це особлива деталь на весільному святкуванні, якій просто не можна не приділити увагу. Пити шампанське - сама по собі приємна справа, але якщови будете пити з красивих келихів, то отримаєте справжнє задоволення. Флористи магазину Квіти-центр можуть підібрати відповідні саме вам бутоньєрки.

На весілля потрібно підготувати як мінімум дві пари гарних келихів - варто пам'ятати, що відразу після реєстрації шлюбу в РАГСі молодята традиційно випивають свій перший ковток шампанського в якості чоловіка і дружини, і за звичаєм, ці келихи потрібно розбити - на щастя.

А другу пару келихів молодята будуть використовувати на прогулянці під час фотосесії. Ці ж келихи стануть окрасою весільного столу під час бенкету.

Не забувайте, що вам, швидше за все, захочеться залишити ваші весільні келихи на пам'ять, тому до їх вибору, а також прикрас для них варто поставитися з належною увагою. По-справжньому унікальними стануть весільні келихи, прикрашені на замовлення. Такі келихи можуть бути прикрашені вашими ініціалами, атласними стрічками в тон сукні нареченої, шовковими квіточками і намистинами.

Останнім часом все більшу популярність набирають весільні келихи, прикрашені живими квітами. Квіти, якими будуть декоровані келихи, додадуть банкету більшої урочистості і вишуканості, оскільки така прикраса сама по собі буде оригінальною й унікальною. Пам'ятайте - що всі квіти на весіллі повинні поєднуватися з букетом нареченої, тому прикраси весільних келихів слід складати з тих же кольорів, що увійшли у весільний букет.