Свічки для вінчання

Свічки є, безсумнівно, найбільш романтичним і широко використовуванним атрибутом традиційного весілля.

При оформленні весілля, свічки допомагають створити неповторну інтимну атмосферу романтики і ніжності, яка передається від молодят всім гостям. Тому незайвим буде подумати про оформлення свічками весільного банкету.
Незамінними свічки будуть також під час церемонії вінчання. Оскільки саме вінчання - це таїнство з'єднання двох сердець і двох доль, на знак урочистості цієї церемонії, свідки з обох боків від нареченого та нареченої тримають запалені свічки. Свічки на церемонії вінчання символізують радість від того, що дві душі тепер з'єднаються в одну і стануть єдиним цілим. Також свічки представляють собою чистоту, непорочність, святість шлюбу, оскільки вінчання в церкві - це шлюб, який укладається на небесах.

Вінчання є досить серйозним кроком у житті молодих людей, так як вінчатися можна один лише раз. Тому до нього майбутній молодій парі потрібно поставитися з усією відповідальністю і підготувати все, аж до дрібниць. Однією з таких дрібниць, яка є дуже і дуже важливою, і є вінчальні свічки.

Класичний варіант для вінчальної церемонії - це свічки білі або кольору слонової кістки, прикрашені намистинами, квітами, різноманітними візерунками у вигляді сердець, білих голубів, обручок та багато іншого. Вашій увазі будуть також надані спеціальні декоровані хусточки, які не тільки стануть красивим аксесуаром, а й вбережуть руки воску, що буде скапувати.

До вибору свічок для вінчання потрібно ставитися дуже уважно, тому що вони повинні гармонійно поєднуватися із загальним настроєм, з кольором сукні нареченої і відповідати вашим особистим уподобанням. Освячені обрядом вінчання, свічки потрібно буде потім зберігати протягом усього подружнього життя на знак вірності і святості уз шлюбу, адже вінчальні свічки - це самий священний символ сімейного вогнища.