Прикраса весільного кортежу у Чернівцях

Прикраса весільного кортежу - це один з елементів підготовки до весілля, до якого варто поставитися з належною увагою.

Здавна існувала традиція, за якою молодята роз'їжджали вулицями на конях, і вози були прикрашені стрічками і дзвіночками, щоб якомога більше народу дізналося про саму радісну подію в житті молодих людей. Звичай цей не є чужим і нашому поколінню, коли візників замінили шофери, а громіздким кінським упряжках прийшли на зміну витончені лімузини.

Сьогодні важко буде собі уявити весільний кортеж без прикрас у вигляді букетів квітів на капоті, кілець на даху і букетиків на дзеркалах. А чого варті пелюстки троянд або навіть цілі бутони всередині салону автомобіля! Ніхто не зможе встояти перед такою красою.

Але на перший погляд здається, що ці чудові квіткові композиції легко кріпляться. Насправді ж, декорування весільного кортежу живими квітами вимагає терпіння і особливих умінь професійного флориста. Адже, щоб кожна квітки виглядав приголомшливо протягом всього святкування, їх потрібно зрізати якомога коротше, помістити кожну в окремий резервуар з живильною рідиною, потім укласти в вигадливу композицію і після цього надійно закріпити там, де задумано. Умілий флорист зробить все, що в його силах, щоб квіти протрималися якомога довше, встояли перед вітром і перепадами температури і зберегли свіжість і красу.

Ось побачите - весільний кортеж, прикрашений живими квітами стане оригінальною і стильною прикрасою весільного святкування, ставши яскравим продовженням букета нареченої, і подарує вам і вашим гостям справжнє чарівне свято!