Прикраси для подружок нареченої з живих квітів

Квіти на весілля, квіти для дружок та вінчальних батьків у Чернівцях особливо потрібні, адже жодне весілля не може обійтися без квітів, як жодна дівчина не може обійтися без прикрас. Що стосується нареченої, то з нею все більш-менш зрозуміло - весільний букет, букет-дублер, волосся для прикраси зачіски. Наречений теж без квітів не залишиться - його наряд буде прикрашений невеликий акуратною бутоньєркою. А що ж дістанеться подружкам нареченої? Адже кожна з них напевно мріє про власне весілля і сама б не проти відчути себе прекрасною принцесою.

На щастя, зараз флористи магазинів  Квіти-центр можуть запропонувати велике розмаїття прикрас для подружок нареченої, виконаних з живих квітів. Насправді, все залежить тільки від вашої фантазії.

 

Серед прикрас можуть бути і витончені бутоньєрки, закріплені зліва на сукні, і маленькі витончені букетики для дівчат, букети, поміщені в мініатюрні кошики, оригінальні браслети-годинки з квітів, квіткові композиції для прикраси зачісок - декоровані гребені, віночки або шпильки з квітами. Всього не перелічити!

Важливо пам'ятати, що всі квіти, які прикрашатимуть весілля - це продовження букета нареченої, адже вона є головною героїнею свята. І оригінальні прикраси з живих квітів для подружок нареченої - не виключення, тому важливо всі квіткові композиції витримати в одному стилі. Таким чином, ви створите більш витончену, романтичну і ніжну атмосферу свята, який напевно запам'ятається надовго.

Квіткові прикраси для подружок нареченої слід замовляти тоді ж, коли ви замовляєте весільний букет. Віддайте перевагу квітам, які залишаться свіжими якомога довше. І чарівність, подарована прикрасами з живих квітів, буде радувати вас протягом всього святкування!