Упаковка, декоративний матеріал у Чернівцях

Упаковка для квітів у Чернівцях - у магазинах Квіти-центр.

Букет троянд сам по собі прекрасний. Але якщо обв'язати стебла квітів тонкою ажурною стрічкою, цей подарунок «заговорить» по-новому, матиме зовсім інший, більш ніжний і урочистий характер. Якщо вам потрібно перевезти ваш букет на певну відстань, на допомогу прийде захисна плівка, яка призначена для того, щоб захистити ніжні й тендітні квіти від різних несприятливих погодних умов (дощ, сніг). Прибувши на місце призначення, ви легко можете зняти плівку і презентувати ваш букет саме в тому вигляді, в якому його оформив флорист.

У магазині Квіти-центр ви зможете придбати плівку для квітів, сітку для квітів, стрічки для квітів, оазис для квітів, флористичну губку для квітів.

Тому важливу роль у флористиці займають пакувальні матеріали, серед яких варто назвати вже відому поліетиленову плівку, різноманітну плівку з нанесеним візерунком, яка виконує також і декоративну функцію. В асортименті товарів для упаковки квітів також найрізноманітніші сітки, в які можна загортати як цілі букети, так і окремі бутони квітів, стрічки для декорування будь-яких кольорів, однотонні і з малюнком, різнобарвний гофрований папір для складання особливо урочистих квіткових композицій.

У нас в магазинах Квіти-центр ви можете також поцікавитися наявністю різноманітних дрібних елементів для прикрашання букетів - це можуть бути декоративні банти найоригінальніших форм і кольорів, а також незвичайні метелики, які будуть як би порхати над букетом.

У нашому магазині також є спеціальний гліттер - блискітки, які наносяться на пелюстки квітів і надають їм ще більшої святковості і розкоші. Вашій увазі надаємо різноманітні тканини і папір для нестандартного оформлення квіткових композицій для вас - це може бути флізелін і органза.

Також ви можете вибрати незвичайних форм плетені кошики для квітів. Не забувайте також і про те, що наші флористи дбають не тільки про красу квітів для вас, а й про те, як довго вони будуть вас радувати. Для цього в асортименті допоміжних товарів є також різні портбукетниці, манжетки з квітковими оазисами, наповненими живильною рідиною, здатною надовго продовжити життя вашим квітам.

Квіти, які ви презентуєте - це відображення вашої особистості, а також ваших почуттів до людини, яка вам особливо дорога. Доповнивши букет необхідними аксесуарами, ви безсумнівно підкреслите, що дорожите кожною хвилиною, проведеною з рідними та близькими і цінуєте все до найдрібніших деталей!