Драцена

Купити драцену у Чернівцях ви можете саме у магазині Квіти-центр.

Драцена - з сімейства агавових, що перекочувала в наші краї з тропічної Африки, відноситься до сімейства ігліцієвих. Листя цієї рослини пряме, гладке, тонкими лініями розходиться від стовбура. Характеризуються тонкими паралельними прожилками, які сходяться ближче до кінчика листа. Зазначимо також, що через два роки листя жовтіє і обпадає.

Нерідко можна почути, що драцену називають пальмою. Іноді  можна і справді прийняти цю квітку за пальму, але це не правильно, адже драцена не доводиться пальмі навіть далекою родичкою.

Якщо ви хочете завести в себе вдома таку рослину, як драцена, потрібно підготуватися, у тому числі і морально, адже догляд за нею може виявитися для вас досить педантичною справою. Але гра, як кажуть, варта свічок, і останнім часом вирощування драцени користується в наших широтах великим успіхом.

Найбільшу популярність здобули такі сорти, як драцена запашна, облямована, а також драцена Гедсефа.

Можливо, особливою любов'ю до драцени зобов'язує те, що вона є прекрасним доповненням до сучасного дизайну інтер'єрів, не відволікаючи на себе більшу частину уваги, а лише підкреслюючи вишуканість і стиль.

Коли драцена зацвітає, то вона викидає так звані стріли, буквально всипані дрібненькими квіточками, які покривають її як намистини.

У зимовий час найкраща температура для драцени - від 16 до 18 градусів.

Влітку, в півтіні, без освітлення прямими сонячними променями, драцена вимагає більш рясного поливу, ніж взимку. А в зимовий період досить стежити за тим, щоб грунт у рослини не пересихав.

Зовнішній вигляд драцени підкаже, що ви робите правильно, а в чому вам потрібна допомога. Якщо листя маєь коричневі кінчики або краї - варто більше зволожити повітря, воно у вас дуже сухе. Якщо на листках драцени з'явилися коричневі плямочки, а саме листя м'якеі скручується - рослині холодно, вона замерзає, просто коричневі плями на листі свідчать про те, що драцена помирає від спраги, опіки і сухі плями - приберіть драцену в тінь. Не загартовуйте вашу драцену, вона не любить дуже низьких температур взимку, і не заливайте її в цей час водою.