Кімнатні мандарини

Кімнатні мандарини у Чернівцях варто купувати саме у магазині Квіти-центр.

Кімнатні мандарини  - це ті з цитрусових, які з успіхом можна вирощувати в домашніх умовах.

Вони не володіють високим зростом, і поступово можуть стати милим карликовим деревом. Коли мандарин цвіте, він не вимагає штучного запилення - плоди мандарина можуть зав'язатися і так. Для того, щоб дозріти, плодам мандарина потрібно кілька місяців після цвітіння, традиційно стиглі плоди ми можемо отримати в кінці року. Смак плодів вашого кімнатного мандарина залежить в першу чергу від того, наскільки правильно ви за ним доглядаєте. Щороку пересаджуйте ваша рослина у великі вазони з збагаченої землею. При цьому стежите, щоб коріння не були пошкоджені. Не забувайте і про добрива, як мінеральні, так і органічні.

Дотримуйтесь постійного рівня вологості в тому середовищі, де росте ваш мандарин. Для цього можна поставити поряд з ним широку ємність і наповнити її водою. Також незайвим буде кожен день обприскувати листя деревця. Для цього як не можна краще підійде м'яка відстояна вода кімнатної температури.

Що стосується освітлення, мандарину найбільше сподобається найсвітліше вікно у вашому домі. У той час року, коли природне освітлення може виявитися недостатнім, забезпечите мандарин лампою денного світла. Світловий день рослини має тривати 12 годин.

Слідкуйте, щоб земля у вазоні з мандарином завжди була вологою, навіть трохи вогкуватою, але ні в якому разі не пересихала. Поливайте його майже кожен день.

Для поливу найкраще підійде тала вода або дощова. Але якщо немає можливості отримувати таку воду, користуйтеся водою з-під крана. Попередньо потрібно дати воді відстоятися на світлі, щоб вивітрився хлор, і вже потім використовувати її для поливу.