Спатіфіллум

Спатіфіллум відноситься до багаторічних рослини сімейства ароїдних і є однією з улюблених рослин для вирощування в домашньому садку.

Назву свою спатіфіллум отримав від двох грецьких похідних - «спата» і «філлум», які в свою чергу означають покривало і листок. І це все не даремно, адже характерні квіти спатіфілума дуже схожі своєю формою на листя-покривала, різниця тільки в білому кольорі.

Ця багаторічна вічнозелена квітка - спатіфіллум - перекочувала у наші краї з Полінезії, східних регіонів Азії та Південної Америки.

Ви, напевно, здивуєтеся, але у такої рослини, як спатіфіллум, зовсім немає стебла - живці листя ростуть прямо від коріння з грунту. Красиве соковито-зелене листя ланцетовидной або овальної форми. Яскраво виражена на листках центральна прожилка.

Що стосується власне квітки спатіфілума, то вона характеризується невеликим качаном, розташованим у вершині довгого стебла, що росте з центру рослини. Початок оточений білим покривалом. 

Спатіфіллум відрізняється своєю любов'ю до тепла, дуже комфортно себе почуває в умовах дотримання температури 22-23°C. Не допускайте появи протягів в місці проживання спатіфілума.

У період цвітіння спатіфілуму потрібно забезпечити рясний і регулярний полив, узимку полив потрібно трохи зменшити. Але стежте уважно за тим, щоб грунт у спатіфілума не пересихав. Для поливання заздалегідь слід готувати м'яку воду, яку необхідно відстояти найменше півдоби. Спостерігайтеся за зовнішнім виглядом вашої рослини. Якщо спатіфіллум опустив листя - він потребує вологи. Частіше обприскуйте його, створіть йому найбільш наближені умови до його природнього і вологого середовища існування.

Яскравого світла спатіфіллум не любить, йому буде достатоно легкої тіні або півтіні. Але якщо ви помітите, що живці його листя витягуються, то варто задуматися про те, як би додати світла вашому вихованцеві.