Аглаонема

Аглаонема є такою любимою квіткою завдяки своєму екзотичному зовнішніму вигляду. Адже не можна не помітити рослину з довгими і гладкими листами, на поверхні якого ніби витончений малюнок від темно-зелених до світлих сріблястих кольорів.

Характерний для всіх ароїдних цвіт аглаонеми - це невеликі качани, оточені покривалом. Як правило, квіти цієї рослини непоказні і особливою красою не відрізняються. Важливо знати, що утворені на місці суцвіть яскраво-червоні плоди отруйні, тому будьте з ними обережні.

За розмірами ця рослина досить компактна, займає мало місця. З часом стає все більш яскраво вираженим центральне стебло аглаонеми, яке потім дерев'яніє.

Цій рослині необхідно створити теплий і вологий мікроклімат. Для цього не допускайте появи пилу в приміщенні з квіткою, частіше її поливайте і обпризкуйте листя. Оберігайте аглаонему від протягів - вона їх не переносить. Влітку температура приміщення повинна бути більше 24 градусів, а взимку - від 18 градусів. Взимку не сильно заливайте рослину, робіть це в міру того, як підсихає верхній шар грунту. Запам'ятайте - вода в корінні не повинна застоюватися, забезпечте вазону хороший шар дренажу.

Не варто розташовувати рослину там, куди потрапляють прямі сонячні промені - аглаонема може цілком задовольнятися півтінню. Але якщо вам дісталося рослина з більш світлим забарвленням листя, їй знадобиться трохи більше світла.
Розмножувати аглаонему можна використовуючи насіння або поділом куща. Для цього необхідно відокремити під час пересадки рослини невеликі відростки рослини разом з частиною кореневища і парою-трійкою листя.