Араукарія

Араукарія являє собою хвойну рослину, яка прекрасно росте в умовах розведення вдома.

Рослина схожа на маленьку акуратненьку ялинку, ніжно-зелені гілочки якої відходять від стовбура під кутом майже в 90 градусів. Така ялинка у новорічних прикрасах допоможе створити святковий настрій навіть у самій тісній квартирі.

Там, звідки до нас прийшла араукарія, яку ми маємо честь вирощувати у себе вдома, може витягуватися вгору до 60 метрів. Що стосується її домашнього варіанту, то кімнатна рослина цього виду досягне максимум півтора метра.
Щоб ваша улюблениця не відчувала дискомфорту, забезпечте їй для проживання необхідні умови, в тому числі і свіже повітря.

Араукарія любить прохолоду, тому влітку оптимальна для її температура становить 16-18 ° С. При бажанні ви можете винести рослину на вулицю, це може бути і простий балкон, і сад або навіть веранда. Прямо на сонці араукарію ставити не можна. Що стосується зимового догляду, стежте за тим, щоб температура в холодну пору року не піднімалася вище 12 ° С.

Освітлення цієї рослини необхідно забезпечити таким чином, щоб світло падало з усіх боків - це необхідно насамперед для того, щоб араукарія росла симетричними гілочками з усіх боків. Зверніть увагу, що прямих сонячних променів рослина не виносить.

У період з весни і до осені ваша пухнаста «ялинка» потребує рясного поливу. Взимку потрібно трохи стримати запал у цій справі, але ретельно слідкувати за тим, щоб земляний ком під араукарією ніколи не висихав.

Підживлювати рослину потрібно не дуже часто - влітку раз на місяць і взимку приблизно раз на два місяці. Для цього найкраще підійдуть кислі добрива, в яких вміст вапна або на мінімумі, або відсутній взагалі. Забезпечте вашій араукарії високий рівень вологості, хоч трохи наближений до її рідних умов.