Аспарагус

Якщо ви не знаєте, за допомогою чого можна перетворити нудний інтер'єр квартири, декоративні аспарагуси впораються з цією місією на сто відсотків, адже його повітряні перисті листки привнесуть свіжості і легкості будь-якому приміщенню.

Деякі з видів аспарагусів цвітуть. Але при цьому знайти суцвіття буває іноді важко, хоча про їх існування ви напевно здогадаєтеся, оскільки вони виділяють сильний аромат. На місці, де раніше були квіти, виникають яскраві ягоди, які можуть бути пофарбовані в густо-червоний або оранжевий колір.

Однією з явних переваг аспарагуса над іншими кімнатними рослинами є те, що він особливо не вимогливий у догляді. Рослини цього виду люблять світло, але терпіти не можуть прямих сонячних променів, під якими гинуть. Прекрасно уживаються в умовах півтіні. Вони також виявляють надзвичайну стійкість до зимівлі - деякі з видів аспарагуса можуть витримувати температуру від 5 до 10 ° С.

Влітку радимо виносити аспарагус на свіже повітря. Тільки місце його тимчасового перебування повинно бути таким, де не буде гуляти вітер - адже він може пошкодити і без того ніжні гілочки рослини.

Навесні і в літній період стежте за тим, щоб грунт був вологим. Незайвим буде також підгодовувати рослину рідкими добривами. Що стосується холодної пори року, то тоді полив повинен бути помірним, поливайте ваш аспарагус рідше.

Зрізуйте сухі стебла рослини, які не мають листя і підтримуйте нормальний рівень вологості - це допоможе повернути аспарагусу своє ошатне «вбрання». Часто провітрюйте приміщення і стежте за тим, щоб повітря не було сухим - це загрожує появою різних шкідників.