Есхінантус

Есхінантус, який іноді називають ще ешінантусом (Аесхінантус), відноситься до сімейства геснерієвих і являє собою вічнозелену рослину, для розведення в якості амбельной культури - тобто в підвісних вазонах.

Гострі листки есхінантуса соковито зелені, м'ясисті, гладкі, як би окреслені рожевим. Цікаві також і квітки цієї рослини, які розпускаються як правило яскраво-червоними трубочками, і в довжину досягають близько 5 сантиметрів. Однак забарвлення може коливатися - колір може варіювати від червоних до помаранчевих відтінків. Пагони есхінантуса красиво звисають і в довжину можуть сягати від 30 до 50 сантиметрів.

Залежно від настрою цієї рослини ми можемо в один сезон милуватися пишним його цвітінням, а на наступний рік і зовсім його не дочекатися - тут всяке буває. Варто зазначити, що період цвітіння есхінантуса припадає на проміжок між червнем і жовтнем.

Потрібен високий рівень вологості в приміщенні, де рослині доведеться жити в літній період. Взимку ж при температурі від 12 до 17 градусів йому буде досить прохолоди. Як тільки рослина відцвіте - тут же обріжте пагони, але тільки в тому випадку, якщо вони оголилися.

Вибирайте для есхінантуса світлі, але не сонячні місця. Влітку слід створювати легку півтінь. Своєчасно зволожуйте грунт під  есхінантусом теплою відстояною водою. Не забувайте також - рослина любить вологу, тому частіше обприскуйте ії листя.