Гербера

Така рослина, як гербера, відноситься до сімейства айстрових, і прекочувала вона в наші краї з Південної Африки.

Являє собою багаторічну рослину, що має в першу чергу красиві яскраві квіти, які за своєю формою дуже нагадують ромашку. Саме завдяки цим квітам гербера і завоювала свою популярність. Один з найбільш поширених видів гербер, які можуть цвісти майже цілий рік - це гербера Джеймсона.

Для утримання гербери, яка допоможе прикрасити ваш інтер'єр, необхідно створити певні умови.  Що цікаво, гербері подобається пряме сонячне світло, а також підійде і розсіяне. Запам'ятайте - приміщення, в якому живе гербера, потрібно регулярно і добре провітрювати.

Важливо знати, якщо взимку продовжувати цій рослині світловий день за допомогою лампи денного світла, підтримувати температуру на тому ж рівні, що і в теплу пору року, то можна домогтися того, що ваша гербера продовжить цвісти. Стан спокою у гербери настає в тому випадку, якщо полив скорочується, а температура поступово знижується до рівня 10-12 градусів. Тоді і цвітіння гербери, ясна річ, припиняється.

Поливати герберу потрібно тільки теплою водою регулярно і рясно протягом всього року. Якщо при високій температурі повітря під час поливання ви використовуєте холодну воду - ви ризикуєте погубити рослину.

Водні процедури також не будуть зайвими для гербери - вона дуже любить обприскування з пульверизатора.

У період цвітіння важливо підтримувати температуру повітря і грунту на рівні 16-20 ° С. Влітку не зашкодить винести герберу на балкон, хоча досить буде і якісно провітрювати приміщення. Пересаджувати квітку потрібно в міру необхідності. Робити це краще всього ранньою весною.