Гіацинт

Гіацинт є однією з улюблених рослин, яка росте з цибулини. Це рослина з щільним високим квітконосом і декількома листами ремнієвидной форми. На квітконосі, який може бути тільки один у гіацинта, рясно розташовані, тісно притулившись одне до одного, зворушливі квіточки-дзвіночки в кількості близько 30 штук.

Гіацинт цвіте протягом двох або навіть трьох тижнів. Квіти цієї рослини можуть бути найрізноманітнішого забарвлення - це можуть бути і червоні, рожеві, і лілові, а також білі, жовті або навіть блакитні квіти.

Для гіацинта вам буде потрібне найсвітліше місце у вашій квартирі - адже ця квітка дуже любить світло, але без зайвого ентузіазму - під прямими сонячними променями його тримати не варто. Температура в кімнаті повинна варіювати від 10 до 16 градусів. Поливати гіацинт потрібно регулярно, але помірно, ретельно просушуючи грунт в перервах між поливанням. Раз на 14 днів слід не забувати підживлювати вашу квітку.

Коли рослина відцвітає, ви можете бачити, ніби вона в'яне. Так і повинно бути. У цьому випадку перестаньте його поливати і помістіть в ємність з субстратом, де цибулина перебуватиме в період спокою, який у неї припадає на літній період.

На початку осені посадіть цибулину гіацинта в грунт, попередньо відокремивши її від наявних дочірніх цибулин, якщо такі є, звичайно. Слідкуйте за тим, щоб як мінімум півтора сантиметра цибулини було над землею. Полийте гіацинт і помістіть туди, де температура буде близько п'яти градусів, найкраще підійде холодильник, де ви будете тримати рослину до появи невеликого листа. Тоді перемістіть гіацинт у світле приміщення з температурою до 9 градусів. Коли з'явиться пагінець, слід перенести квітку в більш теплу кімнату. Не забувайте про обов'язкове підживлення спеціальними добривами