Кордилина

Рослина кордиліна відноситься до сімейства агавових, і часто її можна сплутати з пальмою або навіть драценою, оскільки кордиліна є вічнозеленим деревом або чагарником.

Там, звідки прибула до нас гостя-кордиліна, окремі екземпляри можуть досягати декілька метрів в довжину, але в кімнатному садку вони ростуть досить повільно і поки їм досить місця і світла, вони радують своїм зовнішнім виглядом господарів і їх гостей.

Якщо вам дісталася дуже велика особина кордиліни, радимо пересадити її в широку діжку і виділити їй місце біля вікна, щоб там було багато світла. Ця рослина дуже вимоглива до світла, тому в глибину кімнати ії ставити не рекомендується - там вона буде обсипати листя і страждати. Тому поряд з віконцем кордиліні буде саме місце. А від прямих сонячних променів достатньо буде завісити вікно тонкої фіранкою з тюлі.

Для нормальної життєдіяльності кордиліни підійде середня температура приміщення, яка не повинна опускатися нижче 15 ° С. Взимку в кімнаті має бути прохолодніше - на рівні десь 8-10 ° С.

Влітку кордилини вистачає освітлення. А ось взимку навпаки, тому зробіть усе можливе, щоб на рослину потрапляло якомога більше світла, тому що вона буде дрібніти і рости менше в цілому.

Поки рослина маленька, кращий засіб поливу - вода в піддоні, а от для кордилін доросліших можна застосовувати часте обприскування водою кімнатної температури - це допоможе утримувати вологість повітря на достатньому рівні. Щоб подарувати рослині свіжість, а також очистити її листя від пилу, проводьте їй водні процедури під теплим душем.