Лобелія

Лобелія є гарною ампельною рослиною, яка підходить для розведення в кімнатних умовах. Чудові квіти лобелії можуть бути абсолютно різного забарвлення - білі, рожеві, блакитні, лілові і навіть червоні.

Крім кімнатних лобелій існують також рослини для грунту, які не менш прекрасні в період цвітіння як бордюрні культури на садових ділянках, а також незамінні при прикрасі балконів та лоджій.

Вирощувати лобелію потрібно з насіння, яке на момент посіву не можна повністю засипати землею - як і жива квітка, вони передусім потребують сонячного світла.

При температурі в 18 градусів приблизно через тиждень-два насіння лобелії повинно зійти. Після цього саджанці потрібно перемістити в приміщення на пару градусів прохолодніше.

Висаджуйте лобелію в грунт тільки тоді, коли вже закінчаться весняні заморозки. Для посадки підійдуть і ділянки в тіні, і на сонечку теж. В обох випадках лобелія порадує вас пишним і ошатним кольором, через який майже не буде видно зеленого листя цієї рослини. Часом на сонці лобелія цвіте навіть краще.

Не забувайте про те, що грунт, в який ви висаджуєте квітку, повинен бути дуже поживним, легким і родючим. Подбайте також про те, щоб забезпечити лобелії хороший дренажний шар. Треба підгодовувати вашу улюбленицю розчином добрив.