Медінілла

Медінілла - це особливий рід рослин, які відносяться до сімейства меластомових. Це - ефектний вічнозелений великий чагарник до 2 метрів заввишки, батьківщина якого тропічні райони Африки, Океанії та Азії.

Підготуйтеся до того, щоб створити належні умови для цієї рослини - потрібно гарненько підготуватися і чимало потрудитися.

Пагони медінілли як би чотиригранні, велике листя рослини розташоване один навпроти одного, мае овальну форму і досягає у довжину 30 сантиметрів.

Красиве суцвіття медінілли складається з рожевих квіток, які зібрані в кисть. Так як сама по собі рослина ця велика, то і суцвіття досягають досить великих розмірів. А утворюються вони щороку - протягом весни-літа. Що стосується освітлення, то медінілла є досить світлолюбною рослиною. Єдине, що може бути для неї шкідливим - це прямі сонячні промені опівдні.

У теплу пору року температура в приміщенні з медініллою повинна не виходити з рамок в 20-22 градуси. Для зими найкращою температурою буде 15-17 градусів.

Поливати медініллу потрібно з надзвичайною обережністю - від надлишку води вона може захворіти. Слідкуйте, щоб рослина отримувала достатньо вологи в період з весни до осені. А ось взимку поливати потрібно квітку рідше. Регулярно обприскуйте цю рослину, оскільки їй необхідний дуже високий рівень вологості в повітрі.