Папороть

Папороть представляє собою надзвичайної краси рослину, що має особливу декоративну цінність. Славляться папороті в першу чергу завдяки ваям - так називаються їх ніби дрібно розрізане листя, яке пишно розростається і є, мабуть, кращою підмогою в створенні кімнатного оазису.

Всього існує близько восьми тисяч різних видів папороті, але в культурних цілях їх використовують теж немало - більше 200 різних видів.

Будьте готові до того, що папороть - це вередлива жителька наших кімнатних садів, тому що їй необхідне створення особливих умов і спеціальний догляд. Але ні в якому разі не сумнівайтеся в тому, що ця рослина подарує у відповідь на ваші турботи пишну і барвисту зелень.

Така рослина, як папороть, яка перекочувала на нашу батьківщину з тропіків і субтропіків, не допускає у догляді появи протягів. Подбайте також про те, щоб ваша папороть не замерзала. Однак не варто забувати, що сухе повітря і високі температури теж дуже шкодять їй, оскільки рослина може бути уражена різними шкідниками або навіть захворіти.

Слідкуйте за тим, щоб температурний режим в приміщенні з папороттю був більш-менш рівномірним. Не можна ні в якому разі допускати, щоб в кімнаті було холодніше 10 ° C і жарче 25 ° C.