Пахіра

Пахіра - екзотична рослина, яка відноситься до сімейства баобабових. Що стосується зовнішнього вигляду пахіри, то ця рослина іноді називається пляшковим деревом - а все через особливу ​​будову стебла. У нижній частині його є деяке потовщення, всередині якого накопичується вода. Завдяки цьому рослина може витримувати деякий час без поливу, потихеньку витрачаючи цей запас вологи.

Листки пахіри щільні, шкірясті, приємного темно-зеленого кольору. Цвітіння пахіри, яка вирощується в домашніх умовах - явище рідкісне, але все ж ймовірне. У період цвітіння пахіра викидає пагон, в якій зібрані білі квіти, на місці яких потім зав'язуються довгасті ягоди, наповнені насінням. Примітно, що це насіння можна вживати в їжу - як у сирому вигляді, так і смаженими.

В принципі, пахіра не вимагає до себе особливо пильної уваги, і умови догляду за нею не особливо складні. Нормальна кімнатна температура є прийнятною для рослини, в зимовий період вона не повинна опускатися нижче порога в 10 ° C.

Що стосується освітлення, то пахіра дуже любить сонечко, але не варто проявляти в цій справі зайвий ентузіазм - яскраве розсіяне світло або легка півтінь (якщо рослина розташовується на південному вікні) стануть відмінною умовою для життєдіяльності квітки.

Використовуйте для поливу і обприскуваннятільки м'яку і відстояну воду, яку так любить пахіра.