Сингоніум

Сингоніум, який відноситься до рослин сімейства ароїдних, перекочував до нас з центральних і південний регіонів Америки, нараховує близько тридцяти різних видів.

Це чудова кімнатна ліана, яка відрізняється надзвичайно швидким ростом. Дуже ефектно виглядає сингоніум з його красивими глянцевими листками, якщо поряд з ними встановити якусь опору. Рослина швидко зрозуміє, що до чого, і поступово забереться на цю опору, схоплюючи її за допомогою повітряних коренів, які утворюються на його гнучкому стеблі.

Гладкі листя сингоніуму можуть бути різної форми - від серцеподібної до стреловидной, а забарвлення - від насиченого зеленого до практично білого, іноді з розмитими цятками або прожилками світлого жовтого кольору. Сингоніум прекрасно себе почуває в теплих кімнатах з середньою температурою, яка в зимовий період не повинна спускатися нижче за позначку в 16 ° C.

Від прямих сонячних променів цю рослину влітку варто захищати, а взагалі сингоніум дуже любить світло. Зверніть увагу - чим яскравіше і строкатіше листя у квітки, тим більш світла йому потрібно, на відміну від темно-зелених його побратимів. Слідкуйте за листям сингоніуму - якщо його цятки або смуги почали зливатися і темніти, то потрібно посунути його ближче до сонячного світла.