Фатсия

Фатсія - рослина, що відноситься до сімейства аралієвих, і прийшла вона в наші широти з островів Тайвань та Японії.

Фатсія відрізняється своїм швидким і стрімким зростанням і цінується в першу чергу за незвичайну форму своїх листів, розташованих на довгих тонких черешках які нагадують за своєю формою зірку - соковито-зелені й блискучі.

Що стосується фатсії в період цвітіння, то квіти, які вона викидає, білуваті і досить непоказні. Фатсія японська - це найпоширеніший вид цієї рослини, який підходить для розведення в домашніх умовах. При дотриманні відповідного режиму квітка може досягти метра-півтора в довжину, а листя її досягають 35 сантиметрів кожен. Щоб фатсія давала більше пагонів- час від часу її потрібно підрізати, тоді вона стане ще пишніше і красивіше.

Для вирощування в домашньому квітнику для фатсии найкраще підійдуть самі прохолодні приміщення. Вона затишно почувається , коли температура не піднімається вище 19 градусів. В іншому випадку рослина ризикує скинути нижнє листя і порушити неповторну цілісність крони.

В період зими рослині необхідно забезпечити достатнє освітлення, якого так не вистачає в цей час, а влітку вкривати від прямих променів сонця, створюючи легку півтінь. Полив в теплу пору року - рясний, взимку поливайте фатсію в міру необхідності.

Водні процедури теж необхідні для цієї рослини, щоб дотримуватися певного рівня вологості. Обмивайте її листя від пилу і регулярно обприскуйте її.