Фуксія

До родини ослінікових зараховується рослина, яка переселилося в наші широти з південних і центральних країв Америки. Зустрічайте - це фуксія.

Зараз існує достатня кількість сортів фуксії для розведення, але проте продовжують з'являтися і нові, так що описати зовнішній вигляд цієї рослини вкрай складно. Розглянемо як приклад фуксію витончену.

Ця рослина росте невеликим кущем, стебла якої мають червонуватий відтінок. Овальні і трохи загострені на кінцях листки розташовані один навпроти одного. Особливий інтерес являє собою фуксія в період цвітіння. У цей час вона викидає довгі квітконіжки, на яких утворюються рожеві або червонуваті квіточки, які за формою нагадують ліхтарики. Вони можуть бути як простими, так і махровими. Цвіте фуксія досить рясно і деколи довго, і на місці квіток зав'язуються чорні ягідки.

В умовах кімнатного розведення, фуксія більше любить прохолоду, ніж тепло, так, якщо температура в приміщенні підніметься вище 20 ° С, рослина ризикує втратити квіти і листя.

Східні вікна - найкращий варіант для місця «прописки» вашого вихованця, адже він дуже любить світло, але під прямі сонячні промені ставити його не варто через острах отримати опіки. 

Влітку стежте за тим, щоб земляний кому біля коріння вашої фуксії був дещо вологим, тому їй необхідна рясне поливання. Чим ближче до холодів і зими, тим менше слід поливати рослину. Але від нестачі води вона теж може постраждати - обсипати цвіт.

Необхідно також підтримувати для фуксії певний рівень вологості - м'якою відстояною водою обприскуйте її листя. Якщо в кімнаті влітку дуже спекотно, поставте горщик з квіткою на піддон з галькою, яку необхідно залити водою.