Епіпремнум

Епіпремнум є досить поширеною рослиною у квітковій практиці.Ви, напевно, здивуєтеся тому, скільки назв може носити ця рослина. У перекладі з древнєгрецької можна зрозуміти, що це ліана, бо дослівно «епіпремнум» означає «на стовбурах», тобто квітка, яка без зусиль обплітає стовбури дерев. Англійці називають епіпремнум чортовим плющем, а ось в Америці він більше відомий як золотий лотос.

Красиві цільні або перисто-розсічені глянцеві листи розташовуються на черешках, які сходять по довгому кучерявоми пагону. Цвіте ця рослина невеликими суцвіттями-качанами, на яких розташовані квітки обох статей. Примітно те, що всі думають, ніби епіпремнум надзвичайно складний у догляді. Але якщо робити все правильно, ви побачите, що насправді все простіше.

При кімнатній температурі ця рослина може цвісти протягом усього року, важливо тільки стежити, щоб взимку в приміщенні було не холодніше 16 градусів.

Висвітлення епіпремнум вимагає якісного, але може рости і в невеликій півтіні. Не варто ховати його в глиб кімнати, де йому буде темно, інакше ви можете позбавити листя квітки яскравості, і він сповільнить своє зростання.

Рівень вологості потрібно дотримуватися нормальний, регулярно поливаючи епіпремнум, а аткже обприскуючи його. Використовуйте при цьому м'яку прохолодну воду.В період з початку весни до початку осені рекомендується підгодовувати вашу ліану добривами хоча б раз в 14 днів.