Орхідеї

Орхідеї у Чернівцях є у великій кількості у магазині Квіти-центр. Продаж орхідей (Чернівці) наша справа.

Орхідеї - чудові декоративні рослини, які варто виділити в окрему групу квітучих рослин.

Орхідеї є трав'янистими рослинами, які живуть досить довгий час, оскільки це багаторічна рослина, і перекочувала вона до нас з вологих тропічних країн.

Якщо ви одного разу подружитеся з орхідеєю, ви напевно не зможете з нею більше ніколи розлучитися. Орхідея воістину стане вашою гордістю - адже цвіте вона дуже довго, а суцвіття її настільки красиві, що часом важко відвести погляд. Найчастіше для розведення в кімнатному садку купують такі сорти орхідей, як Ванда, Камбрія, Фаленопсис, Дендробіум, Мільтона, Цимбідіум тощо. Поодинокі квітки орхідей цвітуть як правило протягом місяця, хоча деякі сорти можуть тримати цвіт близько 2 або навіть 3 місяців . Суцвіття можуть також бути зібрані в кисті, мітелки або навіть колоски. Сама квітка орхідеї має особливо яскраве забарвленням, дуже схоже на ніжні оксамитові крила метелика. Якщо ви зріжете гілку орхідеї, то така квітка простоїть у вазі близько місяця.

Важливо відзначити, що орхідея вважається відносно вимогливою рослиною. Це обумовлюється в першу чергу тим, що їй життєво необхідна підвищена вологість повітря - максимально наближена до умов її проживання в жарких і помірних широтах тропічних лісів. Запам'ятайте - у приміщенні, де «прописалася» орхідея, не місце сухості і навіть натяку на пил. Кращим рішенням для утримання орхідеї може стати кімнатна тепличка, тому що обприскування квітки 2-3 рази на день не рятує ситуацію.

У період цвітіння орхідеї потребують рясному поливі. Якщо ви проводите обприскування, стежте за тим, щоб м'яка відстояна або навіть кип'ячена вода не потрапляла на квітки. На час росту орхідею потрібно поливати не так сильно, але достатньо. В принципі, особливості догляду за орхідеєю можуть варіюватися від її сортів. Будьте уважні до вашої тропічної гості, і вона порадує вас ніжним і легким цвітінням!