Троянда сорту Аваланж

Купити троянди гуртом та вроздріб у Чернівцях ви можете у магазині  Квіти-центр.

Троянда сорту Аваланж - це ніжні білі троянди з досить великим бутоном. Аваланж - троянди з сімейства махрових, оскільки в бутоні може налічуватися від 40 до 45 пелюсток.

Пружне стебло, всипане соковитим шкірястим листям, в довжину може досягати 70 сантиметрів.

Романтичні білосніжні троянди Аваланж - це чудовий вибір для молодого хлопця, який не може визначитися, який же букет йому вибрати для першого побачення. Універсальність білого кольору троянд Аваланж (avalanche з англійської мови перекладається як лавина) полягає в тому, що ці квіти можуть означати як нескінченну ніжність,  щирість і відкритість душі, так і чистоту намірів, сповнених любові і романтики.

У середовищі флористів прийнято вважати троянди Аваланж символом щастя та любові. Адже не даремно саме такі троянди найчастіше вибирають собі для весільного букета наречені, тим самим, бажаючи собі тільки радісного і світлого життя в казковому ореолі любові.

Крім того, білі троянди Аваланж - це символ невинності і чистоти, адже нічого немає чистішого і прекраснішого молодої душі нареченої.

До речі, не зайвим буде сказати, що в стародавній Греції вважалося, ніби білі троянди народилися з морської піни разом з богинею любові і краси Афродітою. Одночасно з цим, білі троянди, саме такі, як троянди сорту Аваланж, представляють собою уявлення про нескінченність, як би символізуючи прекрасне, яке таке швидкоплинне.

Милуванню вашої половинки не буде межі, якщо ви піднесете їй у подарунок букет найніжніших і найвитонченіших троянд Аваланж. Як відомо, вони володіють легким ароматом, адже не даремно з цих квітів плели в стародавні часи вінки для обрядів, а з пелюсток готували різноманітні масла, які цінувалися завдяки своїй чудодійній силі.

Універсальність букета білосніжних троянд Аваланж припаде до смаку будь-кому, тим більше, що він може ще довго радувати вас своїм розкішним виглядом - у вазі троянда Аваланж живе до двох тижнів.