Троянди сорту Аква

Троянди Аква купити у Чернівцях ви зможете у нашому магазині Квіти-центр. Троянди сорту Аква (Aqua) є квітами сімейства чайно-гібридних троянд. Бутони троянд цього сорту великі, в діаметрі вони складають 9-12 сантиметрів. Розкриваються троянди Аква пишно і красиво - адже в кожному бутоні можна нарахувати до 40 пелюсток.

Троянда Аква була виведена штучно, завдяки чому яскраво-зелене пружне стебло не має шипів. Варто також відзначити, що в висоту троянди Аква не високі, найчастіше їх стебла досягають 50 сантиметрів, але бувають і довгі стебла - максимально до 80 сантиметрів.

Ніжні пелюстки троянди Аква пофарбовані в ніжний рожевий колір, який серед флористів вважається символом найвищого щастя. Тому троянду Аква можна дарувати коханій жінці абсолютно в будь-якому випадку, а можна і без приводу взагалі обійтися - просто висловіть свої почуття ніжності і прихильності, подарувавши букет вишуканих троянд м'якого карамельно-рожевого кольору.

Підкреслити елегантність і урочистість свята можна за допомогою квіткових композицій з троянд Аква. Спектр емоцій, які відображає ця рожева квітка, набагато ширший, ніж, скажімо, троянди червоного або жовтого кольору. Тому варіюйте у виборі бутонів: це можуть бути як напіврозпущенні троянди - ознака вашої ніжності і турботи, так і напівзакриті квіти - таким букетом ви висловите свою прихильність і добру симпатію.

Ніжний і легкий рожевий колір троянд Аква ніби співає пісню про молодість і красу, тому такі троянди стануть відмінним подарунком для молодої дівчини, яка тільки й мріє про легке почуття закоханості.

Букет таких чудових троянд, як Аква, простоїть у вазі до 12 днів, і весь цей час він буде ніжним нагадуванням солодких побачень і найщиріших почуттів.