Троянди сорту Акіто

Купити троянди оптом і в роздріб в Чернівцях ви завжди можете в магазині Квіти-центр.

Троянди сорту Акіто (Akito) слід віднести до групи чайно-гібридних троянд. Висота куща троянди Акіто досягає до 120 сантиметрів у висоту, а одиночна квітка має досить довгу ніжку - до 90 сантиметрів. Листя соковитого зеленого кольору має яйцеподібну форму. Пелюстки білосніжні і бархатисті на дотик.

Розмір квітки сніжно-білої троянди Акіто келихоподібної форми становить близько 7-9 сантиметрів у діаметрі. Бутон троянди Акіто махровий - всього в бутоні може бути близько 24 пелюсток.

Важливо зазначити, що Акіто є досить стійкою трояндою - у вас вдома у вазі вона може простояти до двох тижнів.
Легкий, ледь вловимий аромат цього сорту троянд привертає до себе увагу, тому не дарма флористи наділяють троянду Акіто символічним змістом чистоти, ніжності і невинності.

Вибираючи букет з троянд Акіто для коханої людини, ви можете не сумніватися - такі троянди найкраще підкреслять романтичність ваших почуттів і створять неповторну атмосферу ніжності.

Роза Акіто також ідеально підходить і для садівництва - це безсумнівно один з найкращих варіантів для оформлення клумб і бордюрів, оскільки цей сорт троянд рясно цвіте протягом усього сезону, досить стійкий до змін погоди і відмінно підходить для групових посадок. Акіто вирощують в основному під зріз, тому ви можете подарувати таку троянду прямо з вашого саду!