Троянда сорту Баллада Ballade

Троянди Баллада у Чернівцях для вас - у магазині Квіти-центр.

Троянда сорту Балада (Ballade) відноситься до кущових троянд, класу чайно-гібридних, тобто троянд флорибунда.

Виростають такі троянди невеликими компактними кущиками. Кущ дає рясне і пишне цвітіння протягом сезону.

Зовні троянда Балада - пишне чашоподібне суцвіття світлого рожевого кольору приблизним діаметром близько 8-10 сантиметрів. Стебло такої квітки зазвичай не особливо високе - у довжину троянда Балада досягає 60-70 сантиметрів. Стебло, як правило, дуже міцне і міцне, буквально всипане ніжно зеленим листям.

Як присадибна культура троянда Баллада є незамінним помічником. Надзвичайно стійка до захворювань, а також надзвичайно красива і ніжна, троянда сорту Баллада останнім часом набирає популярність і активно використовується для озеленення ділянок в громадських місцях, та й просто є чудовою і вишуканою прикрасою саду.

Як штамбова культура, тобто під зрізання, троянда Баллада вирощується теж досить активно. Свою нішу на квітковому ринку Балада зайняла саме завдяки своєму рожевому кольору і незвичайній формі. Рожеві бутони троянди Баллада ніби уособлюють собою пісню ніжності і романтики. Чудово виглядають весільні букети, які оформлені саме з цими трояндами, адже ніщо так добре не підійде до образу нареченої, ніж квітка, яка розкривається найтоншим, ледве вловимим ароматом і зберігає в собі загадку.

Ви не помилитеся, якщо виберете букет з троянд Баллада в подарунок. Ніколи не пізно буде освіжити ваші почуття, нагадати про ту ніжності, яка виникає по відношенню тільки до найближчих людей, а троянди сорту Балада складуть в цій справі вам чудову компанію!