Троянди сорту Блаш Blush

Троянда сорту Блаш (Blush) відноситься до виду чайно-гібридних і являє собою кремові, іноді майже білі квіти, на пелюстках яких проступає легкі малинові брижі. Адже не дарма троянда отримала саме таку назву, тому що в англійській мові слово blush (блюш) означає рум'янець. Але ж ніжні рожеві переливи, ніби грають на пелюстках, так нагадують сором'язливий рум'янець юної красуні.

Троянди сорту Блаш стануть справжнім уособленням світлих і ніжних почуттів і чудово підійдуть як для першого побачення, так і для таких урочистих і радісних подій, як весілля. Мабуть, буде важко підібрати щось краще троянди Блаш, адже міцне пружне стебло, всипане соковитим листям, вінчає досить великий (близько 11 сантиметрів) келихоподібних бутон ідеальної форми. Доречно зазначити, що троянди Блаш володіють слабким, але виразним ароматом.

Зовнішня скромність троянд Блаш розкривається з новою силою в букеті і своїм тонким вишуканим ароматом ніби говорить про те, як сильно ви любите і хочете бути поруч з коханою людиною! Адже червона троянда - це символ палкого кохання, а троянда з легким рум'янцем - це уособлення ніжного, але такого чарівного відчуття, як закоханість.

Затишна атмосфера, яку створюють троянди сорту Блаш, несе в собі радість і умиротворення, підкреслює вашу повагу і вдячність тій людині, якій ви ці квіти даруєте. Тому ці троянди стануть найкращим вибором для того, щоб доставити ніжне задоволення тим людям, яких ви цінуєте.