Троянда сорту Гран Прі (Grand Prix)

Троянда сорту Гран Прі (Grand Prix) представлена великою квіткою насиченого вишневого кольору, яка розташована на пружному високому стеблі довжиною майже півтора метра.

Троянди сорту Гран Прі безсумнівно виходять у лідери по якості й кількості, оскільки саме цей сорт троянд володіє великою врожайністю, приносячи на рік до 270 квіток на одному квадратному метрі. Що стосується транспортування, то троянди Гран Прі відмінно витримують умови перевезення, а також досить довго проживають у вазі - при відповідних правилах догляду вони будуть радувати вас майже два тижні.

Мабуть, це найпоширеніші на земній кулі квіти. Але ж хто може залишитися байдужим перед темно-вишневими соковитими трояндами Гран Прі? Недарма ця горда квітка носить таке величне ім'я - Гран Прі, вона на параді квітів з упевненістю займе тільки самі вищі місця.

Безсумнівно, лідерство і популярність троянди сорту Гран Прі на квітковому ринку забезпечено через їхню красу. Оксамитові пелюстки цих троянд виділяють тонкий аромат, що уособлюється з розкішшю і пристрасним почуттям любові. Якщо ви задумали раз і назавжди підкорити серце коханої жінки - троянди Гран Прі стануть воістину найкращим доповненням до ваших слів.

Троянди Гран Прі гарні як в одиночному варіанті, коли ви збираєтеся подарувати таку квітку на побаченні, так і в пишному букеті, який може бути чудовим супроводом романтичної вечері при свічках. Троянди як самі по собі, так і в обрамленні соковитої зелені несуть у собі стільки романтики і пристрасті, що жодна інша квітка не здатна з ними зрівнятися.

Справді, розкішні і ароматні троянди сорту Грін Прі стоять на порядок вище інших суперників серед квітів. Неповторна форма витончених оксамитових бутонів цієї троянди не тільки заворожить своєю красою вашу обраницю, але і підкаже прошепотіти вам «Так»!