Троянди сорту Дольче віта (Dolce vita)

Троянда сорту Дольче віта (Dolce vita) відноситься до класу чайно-гібридних троянд.

Виведена у Франції, троянда сорту Дольче віта не дарма отримала таку назву. Завдяки своєму забарвленню, троянда завоювала популярність на квітковому ринку, її все частіше замовляють в постачальників, оскільки з неї виходять найніжніші композиції.

Бутони троянди Дольче віта світлі, ближче до краю пелюстки забарвлені в рожевий, майже бузковий колір. Суцвіття красиві, келихоподібної форми, дуже міцні, злегка загострені до кінців. Ці троянди вважаються махровими через велику кількість пелюсток - в бутоні їх може налічуватися близько 38 штук.

Володіючи приємним ніжним запахом і надзвичайної стійкістю, троянди сорту Дольче віта надовго оселяться у вас у вазі і стануть причиною вашого доброго настрою. 

Якщо ви виберете троянду Дольче віта для озеленення присадибної ділянки, квітка не залишиться у вас у боргу і безсумнівно порадує вас пишним і запашним цвітом. Відмінною особливістю цього сорту троянд є те, що розкриваються вони поступово, не поспішаючи, завдяки чому досить довго цвітуть і не обсипаються.

Для садівників Дольче віта, безсумнівно, є одним з кращих сортів для розведення через підвищену стійкість до захворювань. Також ця троянда непогано зимує і витримує перепади погоди. Слід стежити лише за тим, щоб троянда не потрапляла під дощ - від нього вона втрачає колір.

Ароматний букет із троянд Дольче віта навряд чи залишить когось байдужим. Приголомшливі конусоподібні бутони цієї троянди вже стали візитною карткою флористів, що займаються оформленням весіль - адже що може бути романтичніше і зворушливіше ніжних рожевих кольорів, ніби навмисне окреслених вмілою рукою художника пурпуровою лінією!

Для побачення закоханих троянда Дольче віта теж буде прекрасним варіантом. Радуйте і частіше балуйте ваших коханих красивими квітами!