Троянда сорту Інджой (Enjoy)

Троянди  Інджой (Enjoy) є у наявності у квітковому магазині у Чернівцях Квіти-центр. Троянда сорту Інджой (Enjoy) відноситься до групи флорибунда, до класу чайно-гібридних і має гарний бутон, в якому ніжно поєднуються два різні відтінки.

Кущі троянд Інджой у висоту досягають від 60 до 100 сантиметрів, цвітуть троянди цього сорту рясно і досить довго. Варто також зазначити, що ці ніжні білі квіти з яскравими рожевими або навіть соковито гранатовими облямівками порадують вас своїм виглядом у вазі близько 12 днів.

Троянди Інджой володіють легким, дуже приємним ароматом, для витонченого подарунка вони стануть насолодою не лише для очей, а й для нюху.

Якщо ви відносите себе до любителів квітів, візьміть собі на замітку саме троянди сорту Інджой. Ці прекрасні квіти зі своєю стійкістю до хвороб і шкідників (вище середньої) стануть візитною карткою вашого саду, тим більше, що вони прекрасно уживаються з сусідством інших чайно-гібридних троянд, головне тільки - підібрати відповідні за розміром сорти. Також троянди Інджой мають гарну витривалість і легко переносять перепади температур і зиму.

У квітковому ансамблі троянда Інджой грає тільки найвитонченіші акорди - адже не можна не приділити увагу зворушливому рум'янцю на пелюстках цієї ніжної квітки. Таку троянду в якості подарунка можна презентувати коханій людині на побаченні, з приводу якоїсь важливої ​​дати, або навіть подарувати букет з троянд Інджой просто так. Ось побачите, як ваша друга половинка буде рада такому букету! Адже не дарма ця троянда отримала таку назву, в перекладі з англійської «enjoy» означає задоволення, радість.

Тому радість вашим рідним і близьким з чудовим букетом троянд Інджой гарантована!