Троянда сорту Мондіаль (Mondiale)

Троянда сорту Мондіаль (Mondiale) відноситься до класу кущових чайно-гібридних троянд, суцвіття яких характеризуються ніжним ароматом, цікавим забарвленням пелюсток - з переходом від блідого рожевого кольору на краю бутонів до більш яскравих і насичених пелюстків в серцевині. Хоча зустрічаються й сліпучо білі троянди, які також носять назву Мондіаль.

Троянда сорту Мондіаль відноситься до зрізних квітів. Звичайні розміри стебла троянди Мондіаль середньої довжини - від 50 до 60 сантиметрів, а для витончених букетів або ж для подарунка в одиночному варіанті використовуються частіше троянди на ніжці довжиною до 80 сантиметрів.

Як зрізна квітка, троянда Мондіаль є, мабуть, одним з улюблених квітів флористів. У поєднанні із зеленню, ця троянда начебто по-новому запалюється, «звучить» зовсім по-іншому в порівнянні з монобукетами, які теж гарні самі по собі.

Ніжний колір троянд Мондіаль символізує мир, чистоту і щирість. Тому сміливо вибирайте ці квіти для подарунків найдорожчим для вас людям, і можете бути впевнені - вони дадуть відповідь вам взаємністю почуттів!

Роза сорти Мондіаль є безсумнівно хорошим вибором для садівників, оскільки не може не радувати той факт, що троянда цього сорту добре переносить зимівлю і досить стійка до різного роду захворювань.