Троянда сорту Нью Фешн (New Fashion)

Троянда сорту Нью Фешн (New Fashion) росте кущем висотою від 80 до 100 сантиметрів. Листя троянди пишне і блискуче, здорового темно-зеленого кольору. Ідеальної форми келихоподібні бутони пофарбовані в ніжний кремово-жовтий колір, ближче до краю мають густий вишнево-червоний відтінок.

Троянди Нью Фешн ростуть компактними кущами і відрізняються надзвичайно рясним і пишним цвітінням. Розпускаючись, кожен бутон троянди Нью Фешн досягає 11 сантиметрів у діаметрі.

Для різних композицій, складених на основі троянд Нью Фешн, можна підібрати лише одне опис - витончена романтичність. Саме таке поєднання відобрається у ніжному букеті з цих троянд, який чудово виглядатиме як подарунок близькій людині - будь то мама, сестра, кохана жінка або просто подруга.

Для прикраси урочистостей троянди Нью Фешн теж відмінно підходять. Вони вигідно підкреслять вишуканість і витонченість будь-якого інтер'єру, додаючи святковій атмосфері ще більшої урочистості. Троянди сорту Нью Фешн, мабуть, одні з небагатьох квітів, які прикрасять собою будь-яку подію у вашому житті!

Для вирощування в присадибному господарстві троянда Нью Фешн також  чудово підходить. Це, мабуть, ідеальний варіант для озеленення та прикраси саду. Варто відзначити стійкість троянди цього сорту до хвороб. Троянди Нью Фешн прекрасно переживають зиму, а також проявляють небувалу стійкість до різких перепадів температури та морозів. Красиво розгалужені кущі троянд цього сорту, прикрашені чудовими суцвіттями золотистого кольору з вишневим, по-справжньому стануть вашою гордістю!