Троянда сорту Піч аваланж (Peach avalanche)

Троянда сорту Піч аваланж (Peach avalanche) характеризується досить великим бутоном приголомшливо ніжного персикового кольору. У поєднанні з соковитими зеленими листям така троянда просто не може залишитися непоміченою.

Від троянд сорту Аваланж їх персикова сестра відрізняється, мабуть, тільки більш м'яким кольором. Зате вона володіє тим же набором характеристик, серед яких незвичайна стійкість при дотриманні належних умов догляду.

Крім зовнішнього вигляду, троянда Піч аваланж володіє також тонким, практично невагомим пряним ароматом. Ви будете довго насолоджуватися ароматом цієї ніжної принцеси - адже букет з троянд Піч аваланж простоїть у вазі майже два тижні.

Приголомшливо ніжні троянди персикового відтінку як в одиночному варіанті, так і в букетній композиції будуть виглядати просто чудово, а якщо їх поєднувати з іншими кольорами, то вони прекрасно відтіняють будь-які квіти, незалежно від сорту і кольору. Троянди Піч аваланж прикрасять будь яку композицію і додадуть їй ніжності, яка ніколи не буває зайвою.

Троянди сорту Піч аваланж підійдуть як для романтичного побачення, так і для складання весільного букета нареченої. Особливо гарно виглядатиме, якщо такий букет підійде до сукні блідого кремового відтінку. Такий букет здатний викликати лише справжнє захоплення, і стане вишуканою прикрасою для молодої нареченої, яка в найщасливіший і відповідальний день у своєму житті гідна тільки найкращого.

Безневинні бутони Піч Аваланж притягують погляд і викликають почуття захоплення, тому не дивуйтеся, коли отримавши в подарунок букет цих троянд, ваша кохана дівчина просто засяє!