Троянда сорту Престиж (Prestige

Троянда сорту Престиж (Prestige) свіжа та розкішна у квітковому магазині Чернівців Квіти-центр.

Троянда Престиж - це чудова троянда насиченого темно-червоного кольору.

Щільні і міцні бутони середнього розміру вінчають стійке і міцне стебло, покрите шипами і темно-зеленим соковитим листям.

Троянди Престиж є дуже вдалими для ринку квітів, оскільки вони надзвичайно легкі і стійкі до транспортування. Вони також ідеально підходять для зрізання - адже у вазі троянда цього сорту спокійно простоїть від 10 до 12 днів.

Всі знають, що з давніх часів і до цього моменту червоні троянди є незаперечним символом любові. Букет червоних троянд насиченого темного відтінку неначе говорить про те, що людина, які підносить такий подарунок, виявляє своїй половинці всю любов, вдячність, а також безмірну повагу і захоплення екю особливою. Букет троянд Престиж без слів скаже про те, як сильно ви любите.

Не можна не підкреслити те, що саме цей винятковий колір зробив троянду Престиж найпопулярнішою серед її суперниць. Але ж кого не спитай про улюблену квітку - людина в більшості випадків назве соковито-червоні троянди, під опис яких ідеально підходять троянди сорту Престиж.

Якщо ви хочете зізнатися у почуттях, які ніби вирують і переповнюють ваше серце, виберіть букет троянд Престиж. Їх оксамитові ароматні пелюстки в поєднанні з соковитим зеленим листям самі по собі є прикрасою і не потребують додаткового декору. Оберемок троянд Престиж, перехоплений стрічкою, пошепки нашепче вашій коханій на вушко про те, що ви давно хочете їй сказати.

Якщо ви отримали в подарунок ці дивовижні червоні троянди, будьте впевнені - вас дуже любить ваша кохана людина, він просто вас обожнює і захоплюється вами!