Троянда сорту Ред Наомі (Red Naomi)

Троянда сорту Ред Наомі (Red Naomi) є класичним прикладом троянд, яких у своїх віршах оспівували поети.

Ширина бутона троянди Наомі в діаметрі становить 11-13 сантиметрів, а у висоту - від 6 до 8 сантиметрів, тобто це досить великі квіти розкішного бордового або соковитого червоного кольору на досить довгій ніжці. Довжина стебла може досягати 100 сантиметрів.

Завдяки своїй стійкості до транспортування і витривалості - у вазі троянда Ред Наомі простоїть від 10 днів до двох тижнів - ця квітка стала воістину улюбленцем всіх, починаючи із замовника і закінчуючи вимогливим покупцем.

Нікого не може залишити байдужим букет, складений на основі троянд Ред Наомі. Адже, якщо ви шукаєте квіти з пишним махровим суцвіттям глибокого червоного кольору - Ред Наомі саме те, що ви будете раді побачити. Крім того, ці троянди володіють легким і ніжним ароматом, так що вони стануть насолодою не лише для очей, а й для нюху.

Мало хто з чоловіків зізнається в тому, що теж любить квіти. Але такі дійсно є, і троянди для них стануть найкращим подарунком. Відмінним варіантом стане саме Ред Наомі - червоні оксамитові пелюстки її бутонів, які вінчають міцне стебло з шкірястими соковитими листям є безсумнівним символом переваги. Не має особливої ​​різниці, кому ви підносите букет троянд Ред Наомі - чоловікові або жінці. Таким подарунком ви виділяєте цю людину серед усіх інших, підкреслюючи його індивідуальність і значимість. А також насичений бордовий колір цих троянд - це безсумнівний лідер в складанні букетів для романтичних букетів.