Троянда сорту Ред Паріс (Red Paris)

Троянда сорту Ред Паріс (Red Paris) являє собою надзвичайно краси суцвіття бордово-червоного кольору.

Міцні повні бутони розташовуються на  пружному стеблі, який у висоту становить від 60 до 80 сантиметрів.

Ця чудова, насиченого кольору троянда Ред Паріс, краще підійде для особливо урочистих випадків, адже вона є одним з безумовних лідерів з прикрашання розкішних свят.

Подана в букеті троянда Ред Паріс сама зможе сказати за вас «Я люблю тебе!». Немає нічого краще, ніж подарувати букет найшикарніших троянд, традиційно насиченого червоного кольору. Глибокі пелюстки троянди Ред Паріс, трохи темніші на кінці, розкриваються пишним бутоном і дарують вам свій незабутній аромат.

Як відомо, червоні троянди Ред Паріс є не тільки символом любові, а й підносяться тій особі, до якої ви відчуваєте особливу повагу, якою захоплюєтеся і перед якою схиляє голову. Такі троянди можна дарувати батькам на знак поваги і нескінченної подяки за подароване життя. Їх можна дарувати подругам як щире побажання закохатися і відчути всю красу цього незабутнього відчуття - закоханості.

Для букетів зрізаються тільки найсвіжіші троянди Ред Парис, тому ви можете бути впевнені, що вони ще довго будуть радувати вас своїм розкішним виглядом. Адже у вазі вони простоять не менше 12 днів.